Závlahy

Proč se závlahy vyplatí i vám?

Nechcete na zahradě strávit hodiny s konví nebo hadicí v ruce? Dokonale zavlaženou zeleň můžete mít i tak. Automatické závlahové systémy nevyžadují téměř žádnou obsluhu. Zálivka probíhá v době, kdy se trávník nepoužívá a kdy je to nejefektivnější. Správné množství vody a dokonalá distribuce navíc slibuje úspory vody i peněz. Podzemní závlahové systémy nepřekáží sekačce a navíc zvyšují hodnotu vaší nemovitosti.

Nechte zavlažování na nás

Nastavit závlahový systém tak, aby fungoval na 100 %, je poměrně věda. Je nutné znát spotřebu vody jednotlivých rostlin, hloubku jejich zakořenění i propustnost půdy. Mimo to je nutné správně nastavit srážkový poměr a mnoho dalšího. Vy si s tím však lámat hlavu nemusíte. Vše nastavíme a naplánujeme za vás. Ovládání systému je velmi intuitivní a údržba není nijak náročná.

Závlahy

Při navrhování podzemních systémů se nedržíme při zemi. Máme všechny potřebné znalosti nutné k návrhu a realizaci závlahy na vaší zahradě.

Běžný provoz je po počátečním naprogramování prakticky bezobslužný pro dané roční období. Nastavení měníme podle klimatických faktorů, ke kterým patří například teplota vzduchu nebo síla slunečního záření. Zálivkový režim se liší také u nově založených trávníků a starších, které jsou dobře zakořeněné. Přenastavení systému je u většiny výrobců velmi snadné a je otázkou jen několika vteřin.

Závlahy