Zahrady

Jaké služby nabízíme?

Zahrada je místem, na kterém můžete odpočívat, bavit se s přáteli a snít.

Zahrady pro naše zákazníky realizujeme již více než 24 let a věříme, že dělají jejich život bohatším a radostnějším. Svěřte nám návrh a realizaci do rukou a užívejte si zahradu přesně podle vašich představ i vy.

Detaily jsou základem dokonalosti

Vsázíme na to, že spojením pečlivě vybraných detailů vzniká dokonalost. Zahrady navrhujeme s ohledem na vaše představy. Ať už chcete oázu klidu, dokonalou herní plochu pro vaše děti nebo místo, které bude spojením odpočinku a zábavy, jsme tu pro vás.

Zahrady

Projekt je nutnou součástí vzniku vaší zahrady. Slouží k tomu, abychom si sjednotili myšlenky, zkonkretizovali zadání a našli "společnou řeč". Tím pak získali jistotu, že to co vznikne, bude přesně to, co jste si přáli. Je nutno si rozmyslet, jakému účelu má zahrada sloužit, kolik péče jí chcete věnovat, pro koho se má budovat a také jakého vzhledu zahrady chcete dosáhnout.

Zahrady

Každou zahradu realizujeme s myšlenkou, že bude přinášet radost. Proto je pro nás nezbytné seznámit se s vašimi požadavky a představami a následně je zapracovat do návrhu. Tento projekt vám umožní sjednotit myšlenky a nám dá jistotu, že výsledná zahrada bude přesně taková, jakou ji chcete mít. Při návrhu projektu je nezbytné rozmyslet si, k jakému účelu by měla zahrada sloužit, jakého vzhledu chcete dosáhnout a také kolik péče jí chcete věnovat.

O každou zahradu je nutné do určité míry pečovat. Základem je pravidelné sekání trávníku nebo pletí záhonků. Pokud si na zahradě přejete mít i dřeviny, je nutné je pravidelně prořezávat. Ani na údržbu zahrady však nemusíte být sami. Rádi se o ni postaráme.

Zahrady
Zahrady