O nás

Zahradní centrum v Děčíně BH s. r. o.

Již více než 24 let měníme představy našich zákazníků o dokonalé zahradě nebo vodní ploše v realitu. Můžeme proměnit i váš pozemek v malý ráj na zemi? Věřte, že komu se nelení (oslovit nás), tomu se brzy zelení.

Naší prioritou je vaše spokojenost. Při návrhu i samotné realizaci zahrady, jezírek nebo závlahy se můžete spolehnout na osobní přístup, mnohaleté zkušenosti a pořádnou dávku kreativity a nadšení.Naše služby

Pokud nám dáte při návrhu a realizaci zahrady zelenou i vy, jistě vás potěší, že máme na svém kontě realizaci desítek zahrad i veřejné zeleně včetně jejich údržby. Specializujeme se také na výstavbu malých vodních prvků, koupacích a okrasných jezírek a v neposlední řadě na projekci a realizaci automatických závlahových systémů.Certifikace

Snažíme se neustále růst. I proto se naši zaměstnanci pravidelně účastní odborných školení. Chceme mít jistotu, že nám neutečou žádné novinky v oblasti zakládání a údržby zeleně a také v oblasti závlahových systémů. Nezapomínáme ani na bezpečnost práce. Naši zaměstnanci ovládají základy první pomoci a naši řidiči jsou každoročně přezkušovaní.

Provozujeme také zahradní centrum. Srdečně vás zveme na návštěvu našeho zeleného světa, který se rozkládá na ploše 1200 m2. Na venkovních i vnitřních prodejních plochách na vás čeká široký sortiment zboží pro zahrádkáře, zahradníky, pěstitele květin a zeleniny a majitele rodinných i firemních zahrad. Provozujeme maloobchodní prodej.

David Hořák

David Hořák

Petr Bouzek

Petr Bouzek

Strojní vybavení
O nás