kontakt prodejna E-SHOP
E-SHOP
 
Cererit - 5 kg hoštický s guánem podzimn

AKČNÍ CENA 163.00,-
 

podzemní systémy

podzemní systémy

Slouží k závlaze trávníkových ploch.

Složky systému:

  • řídící jednotka (programovatelná či manuální časová), která ovládá zdroj vody
  • elektromagnetické ventily ve ventilové šachtě
  • rozvody
  • podzemní výsuvné rozstřikovače
  • srážková čidla, detektory a sondy

Návrh a stavba automatického závlahového systému vyžaduje základní znalost hydraulických principů, vydatnosti zdroje, klimatických faktorů ovlivňujících vegetaci a odpar vody ze zavlažovaných ploch. Na základě těchto vstupních informací navrhneme a zrealizujeme závlahu na míru Vaší zahradě.

Běžný provoz je po počátečním naprogramování prakticky bezobslužný pro dané roční období. Nastavení měníme podle klimatických faktorů jako jsou teplota vzduchu, síla slunečního záření, rychlost větru apod. Dále je pak zálivkový režim ovlivněn tím, jedná-li se o nově založený trávník či starší dobře zakořeněný. Přenastavení systému je u většiny výrobců otázkou několika vteřin a umožňuje pouhým stiskem tlačítka procentuelně přidávat či ubírat provozní čas plošně v celé jednotkou ovládané sekci či systému.

Údržba je velice prostá a prakticky se omezuje jen na občasnou kontrolu filtrů okruhových a sítek v jednotlivých postřikovačích, případnou výměnu zálohového zdroje (baterií v programovacích jednotkách), kontrolu ventilů apod.

Zahradní centrum v Děčíně BH s. r. o.
Teplická 34
405 05 Děčín IX
e-mail: info@zcd.cz
tel.: 412 54 53 54
fax: 412 54 40 67
Kontaktní osoby pro prodejnu:
Iva Špičková: 777 751 971
rostliny
Martina Zázvorková: 777 314 233