kontakt prodejna E-SHOP
E-SHOP
 
Textilie 1,6x10 m zesílená zimní béžová

AKČNÍ CENA 139.00,-
 

myšlenka a projekt

myšlenka a projekt myšlenka a projekt

Myšlenka

Zahrada je nedílnou součástí Vašeho domu, stává se jeho dalším pokojem. Má sloužit k relaxaci, sportu, trávení volného času i setkávání s lidmi. Strávíte na ní mnoho krásných chvil při sezení s přáteli nebo rodinou. Bude sloužit jako místo pro odpočinek i zábavu nejen Vás, ale také Vašich dětí, vnoučat i domácích mazlíčků.
Nejdůležitější je Vaše rozhodnutí a odhodlání zahradu zrealizovat s chutí a trpělivostí a ne jako něco, co je nutné zlo, jakýsi „přívěšek“ Vašeho domu, který vlastně nepotřebujete. Každá zahrada se dá navrhnout a zrealizovat tak, aby byla ušitá na míru právě Vám a Vašim požadavkům, aby Vás těšila.
Přesto je třeba si uvědomit, že zahrada je živý organizmus, který se vyvíjí, roste, mění se s ročními obdobími, je prostě součástí života a přírody. A jako taková jistou péči potřebuje.

Pokud se ale rozhodnete svůj malý ráj kolem Vašeho domu zrealizovat, pak už je to jen otázka času a množství peněz, které jste ochotni do zahrady investovat. My už zařídíme vše ostatní.

Projekt

Projekt je nutnou součástí vzniku Vaší zahrady. Slouží k tomu, aby jste si Vy i my ujednotily myšlenky, zkonkretizovali zadání a abychom našli „společnou řeč“ a tím i jistotu, že to co vznikne, bude přesně to, co jste si přáli.
Je nutno si rozmyslet, jakému účelu má zahrada sloužit, kolik péče jí chcete věnovat, pro koho se má budovat, a také jakého vzhledu zahrady chcete dosáhnout.

Naše práce začíná od předprojektových prací, jako jsou různá měření nebo fotografování, ale tím nejhlavnějším je diskuse se zákazníkem. Vyjasníme si všechna jeho přání, nápady a očekávání. Vysvětlíme si různá úskalí, které budoucí výsadba skýtá a poradíme, co vzhledem k zadání realizovat a co raději ne. Pokračujeme konzultacemi nad studií, která obsahuje nápady a ztvárnění jednotlivých prvků nové kompozice zahrady. Po jejím odsouhlasení zpracujeme projektovou dokumentaci, sloužící k vlastní realizaci zahrady. Pak už zbývá pouze stanovení ceny a termínu, podepsání smlouvy a můžeme začít realizovat.

Zahradní centrum v Děčíně BH s. r. o.
Teplická 34
405 05 Děčín IX
e-mail: info@zcd.cz
tel.: 412 54 53 54
fax: 412 54 40 67
Kontaktní osoby pro prodejnu:
Iva Špičková: 777 751 971
rostliny
Martina Zázvorková: 777 314 233