kontakt prodejna E-SHOP
E-SHOP
 

historie firmy

Společnost byla založena jako v.o.s. v říjnu 1996 společníky Petrem Bouzkem a Davidem Hořákem.
V prvním roce byl zahájen provoz zahradního centra, a také začala projekce a realizace našich prvních zahrad.
Provoz zahradního centra zaznamenal dynamický rozvoj a do dnešních dnů se nám podařilo obrat zdesetinásobit. Za tu dobu se prodejní plocha více než zčtyřnásobila.
Projekce a realizace zahrad zaznamenávala a stále zaznamenává každoroční nárůst zakázek jak v soukromém, tak veřejném sektoru, a v dnešní době jsme schopni realizovat kolem 50 zakázek ročně.
Od roku 1999 jsme začali s projektováním a výstavbou automatických závlahových systémů. V tomto oboru jsme zakrátko získali solidní zkušenosti a v současné době probíhají zakázky menších i větších rozsahů, od soukromých zahrad až po golfová hřiště či tenisové areály.
V témže roce jsme začali s výstavbou zahradních okrasných a koupacích jezírek, rybníčků, rybníků a ostatních vodních prvků.
Firma má nyní 10 stálých zaměstnanců a dalších 8 sezónních pracovníků.

Od začátku své existence se zaměřujeme na individuální a vstřícný přístup k zákazníkovi. Tento trend se nám daří udržet po celou dobu našeho podnikání až do dnešních dnů.

Naše současná činnost je projektování, realizace sadovnických úprav v soukromém i veřejném sektoru, poradenské, projekční i realizační činnosti v oboru zahradních jezírek a projektování a výstavba automatických závlahových systémů v rámci celé ČR, s těžištěm zájmu v severních a středních Čechách.

Zahradní centrum v Děčíně BH s. r. o.
Teplická 34
405 05 Děčín IX
e-mail: info@zcd.cz
tel.: 412 54 53 54
fax: 412 54 40 67
Kontaktní osoby pro prodejnu:
Iva Špičková: 777 751 971
rostliny
Martina Zázvorková: 777 314 233